NÁŠ TÝM

TÝM ODBORNÍKŮ PŘIPRAVENÝCH O VÁS PEČOVAT
...

majitel - specialista

Daniel Hůlka

V roce 2013 jsem se začal aktivně zajímat o výživu a zdravější životní styl. Řešil jsem potíže s hmotností, včetně zdravotních problémů, které jsou se stravou velmi spjaté.

Mezi lidmi dochází k velkému podílu civilizačních onemocnění, vyplývajících z jejich životního stylu, kterým lze předejít. Zároveň velká část lidí dnes naletí různým ,,neudržitelným extrémním dietám“ a utrácí hromadu peněz za nesmyslné zázračné doplňky na hubnutí.

To byl můj hlavní motor, který mě dovedl na cestu, kdy lidem pomáháme v nastavení jejich správné celoživotní cesty.

Spokojenost klientů a jejich výsledky, jsou pro mě na prvním místě! ,,Společně za štíhlejší Česko“.

 

majitelka - specialistka

Karolína Pařízková

O náš zdraví životní styl by se měl zajímat každý z nás v každém věku. Pečovat o sebe je to nejdůležitější, na co bychom se měli v životě zaměřit.

Mne o tomto přesvědčila má cesta, která se změnila před několika lety v souvislosti s nespokojeností se svou váhou a kondicí. Začala jsem s aktivní pohybovou aktivitou a zájmem o stravu. Ke změně stravy mě také dovedli dnes velmi rozšířené alergie a intolerance na určité potraviny.  

Nyní je to již několik let, kdy se aktivně o tento obor zajímám, vzdělávám se a pomáhám ostatním lidem, aby jejich cesta byla správná, zdravá a úspěšná. Ročně pomáhám desítkám klientů a hmotnostní úbytky mých klientů přesahují 1500 kg tukové tkáně.

JSEM TU, ABYCH VÁM POMOHLA! TĚŠÍM SE NA NAŠE SETKÁNÍ!

specialistka, asistentka

Dominika Moravcová

Poprvé jsem téma zdravého životního stylu řešila u sebe, když jsem měla problémy s vlastní váhou. Začala jsem se zajímat o zdraví životní styl a vše s tím spojené.

Poté co se mi naskytla nabídka pracovat v tomto oboru, jsem neváhala jsem a hned toho využila. Přináší mi radost a nové zkušenosti o správném životním stylu. Z pozice asistentky jsem se propracovala na pozici specialistky. 

Baví mě poznávat nové lidi a pomáhat jim měnit jejich životy a neustále se v tomto oboru vzdělávat. Každý klient je individuální a je potřeba ke klientům takto přistupovat.

Nejvíce si vážím úspěchu klientů, protože to je náš hlavní úspěch.

OBJEDNEJTE SE NA

ilustrační obrázek

ÚVODNÍ KONZULTACI
ÚSTÍ NAD ORLICÍ

načítá se objednávkový formulář

OBJEDNEJTE SE NA

ilustrační obrázek

ÚVODNÍ KONZULTACI
ŠUMPERK

  REZERVUJTE TERMÍN NA

  ilustrační obrázek

  Akční cena Úvodní 90minutové procedury je 1 790 Kč.

  Platba probíhá až na poradně, neplatíte tedy nic předem.

  ÚVODNÍ PROCEDURU

  2 750,- Kč

  1 790,- Kč

   JAK SE K NÁM DOSTANETE

   KONTAKTY

   ŠUMPERK