LETNÍ AKCE

BODY RESHAPE

Přístrojová péče - problematické partie
...

Máte-li postavu typu hrušky nebo jablka, jistě dobře víte, že hubnout problematické partie je pomocí diet nebo sportu velmi obtížné. Proto přinášíme revoluční metodu BODY RESHAPE, která se zaměřuje na konkrétní problematické partie, jako je pozadí, stehna nebo břicho, pomocí podtlaku a frekvenčních vakuových rázů. Působením přístroje dochází k redukci celulitidy a zeštíhlení prostřednictvím neinvazivního zrychlení metabolismu, vypnutí pokožky a detoxikaci převážně v problematických partiích. Navíc díky zařazení režimových opatření dosáhnete ještě výraznějších úbytků.

1. Krok

Dojde k neinvazivnímu zvýšení lokálního metabolismu tukových buněk a zpřístupnění energie z tukových zásob i z míst, které byly dříve nedostupné. Při redukci tuku pak dochází ke ztrátě tukových zásob převážně v problematických partiích. Zkvalitněním prostředí okolo buněk lépe dochází k přirozeným detoxikačním procesům.

2. Krok

Přístroj působí na fibroblasty (základní buňky vazivové tkáně, které vytvářejí kolagenní vlákna) tím, že mechanicky pohybuje s tkání. Aplikací přístroje také dochází ke zprůchodnění lymfatického toku a zlepšení odplavování metabolitů. Tímto způsobem dochází k ,,utažení" pokožky.

3. Krok

Pneumatický masážní přístroj dodávající vzestupný tlak do oblastí, přes které jsou nasazeny kompresní návleky. Přístroj se používá ke zmírnění výskytu celulitidy, redukci objemu (nohy, paže, trup), formování postavy, zpevnění a posílení pokožky, zmírnění svalové bolesti, zvyšování uvolnění a snižování stresu. Jedná se o ,,dočišťovací" proceduru, která zesiluje a násobí efekt předchozích procedur.

4. Krok

Režimová opatření jsou posledním a nezbytným krokem. Dostanete od nás zpracovaná režimová opatření. Zároveň je možné přístrojové procedury kombinovat s naším doporučením v oblasti výživy. Spojení správného životního stylu, režimových opatření a přístrojových procedur docílíte nejlepšího efektu.

REZERVUJTE TERMÍN NA

ilustrační obrázek

Akční cena Úvodní 90minutové procedury je 1 390 Kč.

Platba probíhá až na poradně, neplatíte tedy nic předem.

ÚVODNÍ PROCEDURU

2 750,- Kč

1 390,- Kč

    JAK SE K NÁM DOSTANETE

    KONTAKTY

    ŠUMPERK